تبلیغاتAɴɪᴍᴇ Aᴄᴀᴅᴍʏ - قوی ترین اشخاص در پرنس تنیس از نظر من
T E A R I N G U P T H E S K Y
Annyeonghaseyo


کنیچیوا مینا سان! اوکایری ناسای! از تمام مطالب وبم بازدید کن، کامنت یادت نره :) اگه انتقاد یا پیشنهادی داری خوشحال میشم باهام درمیون بذاری...مادانه

Beep BeepTime Machine


Credits
Template : Magic Spirit
Basecode : Minami Eli

قوی ترین اشخاص در پرنس تنیس از نظر من
جمعه 9 تیر 1396 || 02:35 ب.ظ
نویسنده : ♛Anji yamato♛
ارسال شده در: انیمه ، نوشته های زیبا ، دخترونه ، جالب ، پرنس تنیس ، ریکیدای ، هیوته ، شیتن هوجی ، سیگاکو ،
تزوکا رقیب سختیه و کسی نمی تونه شکستش بده و اگه گاهی به کسی باخته بخاطر مصدومیتش بوده! بخاطر قوی و استوار بودنش تمام شخصیتا براش احترام قائلن و دوس دارن باهاش مسابقه بدن و بتونن شکستش بدن!! 

ریوما چون شخصیت اصلیه و تو تنیس مهارت خاص و زیادی داره و تقریبا تمام شخصیت های قدرتمند انیمه رو مغلوب کرده!!و در هر صورت با اراده و تلاشش پیروز میدونه!!
یوکیمورا و سانادا و آتوبه و شیرایشی و فوجی هم واقعا شکست دادنشون خیلی سخته و باید از هفت خان رستم بگذریم!! کلا این انیمه روی اراده و تلاش و امید و پیشرفت و تمرین و تسلیم نشدن  و کار گروهی تمرکز خاصی داره و این موضوع مورد احترامه!! جوری که این انیمه روی این دسته از مواردی که ذکر شد تاکید داره حتی در واقعیت نیز تاثیراتی رو ما میذاره که من می تونیم ما می تونیم این کارو انجام بدیم و پیروز بشیم هیچ وقت تسلیم نشیم و برای چیزی که می خوایم وهدفمون سخت بجنگیم! و اشاره ای هم به یکی از دیالوگ های ریوما که میگه «هنوز راه درازی در پیشه»بکنیم!!این دیالوگ همیشه تو ذهن من هست و باقی میمونه و نشان از امید و تلاش رو بهم یاد آوری میکنه!  این انیمه نشون میده که وقتی کسی با جونو دل مایه میذاره تا به چیزی که می خواد برسه و تمام تلاشش رو برای بدست آورد اون چیز میکنه حتی اگه به ظاهر ببازه هم بازم برنده س و پیروزه!! کسی در واقع بازندس که برای چیزی که می خواد و برای آرزو و رویاهاش اون طور که باید تلاش نمی کنه و اراده نمیکنه تا بدستش بیاره!! و این ویژگی تقربیا در تمام شخصیت های این انیمه وجود داره و میشه گفت تمام این افراد قوی ترین فرد هستن و شکست دادنشون خیلی سخته و کار آسونی نیست! این چندتا شخصی هم که نام بردم هم این ویژگی بصورت زیادی در وجودشون هس و این موضوع هم شکست دادن این اشخاص رو دشوار و غیر ممکن میکنه!!!ممنون که به ارایض بنده گوش دادید
!!اگه موردی بود که من جا انداختم حتمابگین همینطور بگین نظر شما چیه!!؟؟ این انیمه رو به چه دیدی می دیدید!!
راستی از این به بعد در انتهای مطالبی که از ذهن و افکاریات خودمه امضامو میذارم که مشخص باشه!! از این به بعد زیر هر نوشته ای امضامو دیدید بدونید که بصورت مستقیم توسط خودم نوشته شده!!اینم بخشی کوتاه از نقد من در مورد نکته ای مهم زیبا در انیمه فوق العاده پرنس تنیس! 
تا نقدی دیگر بدرودنمایش نظرات 1 تا 30